شرکت تولیدی پارسان پلیمرتیام کیا ،با تجربه بیش از 40 سال که از سال 1391 بصورت حقوقی به ثبت رسید. تولیدی پارسان پلیمرتیام کیا با اتکا به دانش فنی و شناخت تجارت داخلی و بین المللی توانسته است طیف وسیعی از محصولات خود را در صنعت تولید مواد تقویت شده و مستربچ و همچنین محصولات و مصنوعات پلاستیکی، نایلون ، نایلکس به بازار عرضه نماید. شرکت تولیدی پارسان پليمرتیام کیا با استعانت به الطاف الهی و همکاری مدیران جوان در مسیر رشد و رونق اقتصاد میهن عزیزمان، ایران، موفق به استقراراستانداردهای بین المللی iso 9001 ، iso 14001، iso 45001 وiso 10004 شده است. این شرکت با به کارگیری مواد اولیه مرغوب، کنترل های دقیق کمی و کیفی در سیستم تولید همواره كيفيت را خط مشی خود قرار داده و با صادرات کالاهای تولیدی خود به بسیاری از کشورها ، حضوری فعال در بازارهای جهانی داشته و مفتخر به اخذ گواهینامه های بین المللی مدیریتی و کیفتی شده است.

مجموعه تولیدی پارسان پلیمرتیام کیا با اتکا به بیش از 150 نفر نیروی انسانی مجرب و متخصص، درکارخانه هایی  واقع در شهرک صنعتی شمس اباد و شهریار  تهران با استفاده از بروز ترین فناوری های دنیا و آزمایشگاه های پیشرفته محصولات خود را با بالاترین کیفیت در بازار عرضه میکند.

این مجموعه با بهره گیری از بهترین تجهیزات و استفاده از 30 خط تولید نایلون و نایلکس، 30 خط تکمیلی ، 20 خط تزریق پلاستیک تا ظرفیت 800 تن و خطوط تولید کامپاندهای پلیمری در مجموع  با بیش از 100 خط تولید، محصولات خود را با بهترین کیفیت به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه میکند.

این شرکت با اتکا به کادر فنی و نیروهای متخصص خود توانسته است محصولات رولان را با تکیه بر حفظ محيط زیست و با به کار گیری استانداردها و دانش و تکنولوژی روز دنیا در بسته بندی های خاص و متنوع عرضه نماید. محصولات بهداشتی برند رولان “با درجه تخریب پذیری بالا در حداکثر ۳ سال به طبیعت بازگشته و از تخریب محیط زیست بواسطه تولید کیسه های پلاستیکی معمولی پیشگیری می نمایند. با تاكيد بر حفظ حقوق مصرف کنندگان، کلیه محصولات با نشان تجاری رولان با مواد بهداشتی کاملا نو تولید می گردد. محصولات “رولان “دامنه گسترده ای از کیسه های فریزر، سلفون ها، نایلکس ها، سفره های یکبار مصرف، انواع کیسه زباله و غیره را در بر می گیرد.

این پست نیز در دسترس است: English (English)

فهرست